Deze kanjers winnen olympiades!

Allie Zong en Jochem van den Broek winnen olympiades!

Allie Zong (15 jaar), 3-vwo leerling van onze school, heeft de nationale eindronde voor de 18e International Junior Scienceolympiad (IJSO) gewonnen. Aan de landelijke eindronde die op 18 juni gehouden is op het Candea College in Duiven deden 24 leerlingen mee: 11 meisjes en 13 jongens, voor het merendeel uit leerjaar 3-havo of 3-vwo.

Jochem van den Broek (17 jaar), 6-vwo leerling van onze school, is overtuigend winnaar geworden van de 42e Nationale Scheikundeolympiade (NSO). Ondanks de beperkte mogelijkheden die scholen dit jaar hadden om extra activiteiten te organiseren, zeker voor leerlingen die niet in een examenklas zitten, hebben een kleine 2500 leerlingen deelgenomen aan de voorrondes. 

Meer weten? Bekijk de persberichten en uitslag in de bijlagen.